Wydział Architektury PB

Pracownicy

Kierownik Katedry      
dr hab. Małgorzata Dolistowska, prof. PB 746 99 19 111 m.dolistowska@pb.edu.pl
       
Nauczyciele akademiccy      
       
dr Tomasz Dziubecki 746 99 26 113 t.dziubecki@pb.edu.pl
dr hab. Radosław Kimsza, prof. PB 746 99 19 111 r.kimsza@pb.edu.pl
dr Aleksander Owerczuk 746 99 26 113 a.owerczuk@pb.edu.pl
mgr inż. arch. Tomasz Rogala 746 99 26 113 t.rogala@pb.edu.pl
dr inż. arch. Agata Szmitkowska 746 99 19 111 a.szmitkowska@pb.edu.pl

 

Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję Politykę prywatności i wykorzystania plików cookies w serwisie.