Wydział Architektury PB

Znajdź pracownika

Nauczyciele akademiccy        
A        
dr hab. inż. arch. Aleksander Asanowicz, prof. PB 746 99 05 302 a.asanowicz@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Katarzyna Asanowicz 746 99 17 207 k.asanowicz@pb.edu.pl [Link]
B        
dr inż. arch. Małgorzata Bartnicka 746 99 69 028 m.bartnicka@pb.edu.pl [Link]
C        
dr inż. arch. Michał Chodorowski 746 99 27 203 m.chodorowski@pb.edu.pl [Link]
dr Anna Ciżewska-Czarnecka 746 99 71 028 a.cizewska@pb.edu.pl [Link]
dr hab. inż. arch. Bartosz Czarnecki, prof. PB 746 99 17 207 b.czarnecki@pb.edu.pl [Link]
D        
dr hab. inż. arch. Grażyna Dąbrowska-Milewska, prof. PB 746 99 04 211 g.milewska@pb.edu.pl [Link]
dr hab. Małgorzata Dolistowska, prof. PB 746 99 19 111 m.dolistowska@pb.edu.pl [Link]
dr Paweł Dudko 746 99 74 032 p.dudko@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Andrzej Dudziński 746 99 65 140 a.dudzinski@pb.edu.pl [Link]
prof. dr hab. inż. arch. Volodymyr Durmanov 746 99 67 144 v.durmanov@pb.edu.pl [Link]
dr hab. Andrzej Dworakowski, prof. PB 746 99 08, 33 313 a.dworakowski@pb.edu.pl [Link]
dr Tomasz Dziubecki 746 99 26 113 t.dziubecki@pb.edu.pl [Link]
G        
dr Urszula Gireń 746 99 08, 33 313 u.giren@pb.edu.pl [Link]
mgr Julita Glinka 748 99 15 003 j.glinka@pb.edu.pl [Link]
dr Jan Godlewski 746 99 71 028 j.godlewski@pb.edu.pl [Link]
mgr inż. arch. Radosław Górski 746 99 71 028 r.gorski@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Janusz Grycel 746 99 29 105 j.grycel@pb.edu.pl [Link]
J        
dr inż. arch. Adam Jakimowicz 746 99 05 302 a.jakimowicz@pb.edu.pl [Link]
mgr Aleksandra Jakuć 746 99 71 028 a.jakuc@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Agnieszka Januszkiewicz 746 99 29 105 a.januszkiewicz@pb.edu.pl [Link]
mgr inż. arch. Waldemar Jasiewicz 746 99 68 146 w.jasiewicz@pb.edu.pl [Link]
K        
mgr inż. arch. Jan Kabac 746 99 68 146 j.kabac@pb.edu.pl [Link]
dr hab. Radosław Kimsza, prof. PB 746 99 19 111 r.kimsza@pb.edu.pl [Link]
dr hab. inż. arch. Agnieszka Kłopotowska, prof. PB 746 99 66 140 a.klopotowska@pb.edu.pl [Link]
d inż. arch. Danuta Korolczuk 746 99 01 103 d.korolczuk@pb.edu.pl [Link]
dr Katarzyna Kowal 746 99 61 022 k.kowal@pb.edu.pl [Link]
dr inż. Agata Kozikowska 746 99 30 115 a.kozikowska@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Marta Kruk 746 99 61 022 m.kruk@pb.edu.pl [Link]
dr hab. Tomasz Kukawski, prof. PB 746 99 08, 33 313 t.kukawski@pb.edu.pl [Link]
Ł        
dr hab. inż. arch. Halina Łapińska, prof.. PB 746 99 28 205 h.lapinska@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Aleksy Łapko 746 99 29 105 a.lapko@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Piotr Łodziński 746 99 07 213 p.lodzinski@pb.edu.pl [Link]
M        
dr inż. arch. Monika Magdziak 746 99 07 213 m.magdziak@pb.edu.pl [Link]
dr hab. Tatiana Misijuk, prof. PB 746 99 70 026 t.misijuk@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Robert Misiuk 746 99 64 138 r.misiuk@pb.edu.pl [Link]
mgr arch. Agnieszka Modzelewska 746 99 05 302 a.modzelewska@pb.edu.pl [Link]
dr inż. Adam Musiuk 746 99 09 109 a.musiuk@pb.edu.pl [Link]
N        
mgr inż. arch. Anna Naumiuk-Jakuc 746 99 32 117 a.naumiuk@pb.edu.pl [Link]
dr hab. inż. arch. Wojciech Niebrzydowski, prof. PB 746 99 07 213 w.niebrzydowski@pb.edu.pl [Link]
dr Tadeusz Nieścier 746 99 08, 33 313 t.niescier@pb.edu.pl [Link]
O        
dr Aleksander Owerczuk 746 99 26 113 a.owerczuk@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Jolanta Owerczuk 746 99 32 117 j.owerczuk@pb.edu.pl [Link]
P        
dr hab. inż. arch. Zdzisław Pelczarski, prof. PB 746 99 62 132 z.pelczarski@pb.edu.pl [Link]
prof. dr hab. Jarosław Perszko 746 99 74 032 j.perszko@pb.edu.pl [Link]
R        
dr hab. Waldemar Regucki, prof. PB 746 99 08, 33 313 w.regucki@pb.edu.pl [Link]
mgr inż. arch. Tomasz Rogala 746 99 26 113 t.rogala@pb.edu.pl [Link]
S        
mgr inż. Justyna Sołomianko 746 99 74 032 j.solomianko@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Anna Stefańska 746 99 30 115 a.stefanska@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Magdalena Sulima 746 99 27 203 m.sulima@pb.edu.pl [Link]
mgr inż. arch. Bogdan Suprun 746 99 08, 33 313 b.suprun@pb.edu.pl [Link]
dr hab. inż. arch. Jarosław Szewczyk, prof. PB 746 99 27 203 j.szewczyk@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Agata Szmitkowska 746 99 19 111 a.szmitkowska@pb.edu.pl [Link]
Ś        
mgr inż. arch. Bartosz Śliwecki 746 99 05 302 b.sliwecki@pb.edu.pl [Link]
dr Marek Świrydowicz 746 99 08, 33 313 m.swirydowicz@pb.edu.pl [Link]
T        
dr Magdalena Toczydłowska-Talarczyk 746 99 08, 33 313 m.toczydlowska@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Andrzej Tokajuk 746 99 03 215 a.tokajuk@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Piotr Trojniel 746 99 29 105 p.trojniel@pb.edu.pl [Link]
mgr inż. arch. Marcin Tur 746 99 72 150 m.tur@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Adam Turecki 746 99 72 150 a.turecki@pb.edu.pl [Link]
U        
dr hab. inż. arch. Jerzy Uścinowicz, prof. PB 746 99 01 103 j.uscinowicz@pb.edu.pl [Link]
W        
mgr inż. arch. Milena Wiercińska 746 99 30 115 m.wiercinska@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Sławomir Wojtkiewicz 746 99 08 313 s.wojtkiewicz@pb.edu.pl [Link]
mgr inż. arch. Katarzyna Woszczenko 746 99 32 117 k.woszczenko@pb.edu.pl [Link]
Z        
mgr Katarzyna Zabłocka 746 99 08, 33 313 k.zablocka@pb.edu.pl [Link]
dr inż. arch. Justyna Zalewska-Grycuk 746 99 64 138 j.grycuk@pb.edu.pl [Link]
prof. dr hab. Rafał Ziembiński 746 99 61 022 r.ziembinski@pb.edu.pl [Link]
Ż        
dr inż. arch. Jadwiga Żarnowiecka 746 99 63 134 j.zarnowiecka@pb.edu.pl [Link]
         
Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi        
C        
inż. Julian Chomiczewski 746 99 72 150 j.chomiczewski@pb.edu.pl [Link]
J        
mgr Urszula Jałbrzykowska 746 99 15 003 u.jalbrzykowska@pb.edu.pl [Link]
K        
inż. Wojciech Klim 746 99 05 302 w.klim@pb.edu.pl [Link]
M        
mgr Urszula Miłkowska 746 99 10, 14 007 u.milkowska@pb.edu.pl [Link]
P        
mgr Aneta Perkowska-Wojszko 746 99 10, 14 007 aneta.perkowska@pb.edu.pl [Link]
S        
mgr Katarzyna Siergiejuk 746 99 14, 14 007 k.siergiejuk@pb.edu.pl [Link]
W        
mgr Monika Werbel 746 99 80 003 m.werbel@pb.edu.pl [Link]
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.