Wydział Architektury PB

Pracownicy

Katedra Projektowania Architektonicznego WAPB

Zestawienie obecności pracowników KPA – KPA-Obecności-i-konsultacje-20-21-zima (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 360 KB)

   USOS – link  POKÓJ nr  TELEFON, EMAIL  KONSULTACJE W SEM. ZIMOWYM 2020/21
 KIEROWNIK KATEDRY:        
 dr hab. arch. Aleksander Asanowicz, prof. PB  link  07, 302  tel.: 746 99 05,   a.asanowicz@pb.edu.pl  Środa 10.15 – 11.45, Czwartek 10.15 – 11.45
 Pokój 007, zdalnie –  platforma CKZ*
 NAUCZYCIELE AKADEMICCY:        
 dr hab. arch. Zdzisław Pelczarski, prof. PB  link  132  tel.: 746 99 62   z.pelczarski@pb.edu.pl  Zdalnie, platforma TEAMS, czwartek, godz. 17:30 – 20:30
 dr arch. Adam Jakimowicz  link  07, 302  tel.: 746 99 05,   a.jakimowicz@pb.edu.pl  Poniedziałek, 11.00 – 12.30, Środa 13.00 – 14.30 – kons. dyplomowe inż.,
 Piątek, 10.00 – 11.30, Konsultacje zdalne – Ms Teams, 
 dr arch. Andrzej Dudziński  link  140  tel.: 746 99 65,   a.dudzinski@pb.edu.pl  Poniedziałki: 12:45 – 14:20
 Środy: 10:15 – 11:50, Konsultacje zdalne – Ms Teams, 
 dr arch. Robert Misiuk  link  138  tel.: 746 99 64,     r.misiuk@pb.edu.pl  Pokój 138 – antresola WA PB – Wtorek godz. 10.00 -11:30
 Konsultacje zdalne – platforma CKZ – czwartek – 10.00 -11:30
 mgr arch. Waldemar Jasiewicz  link  134  tel.: 746 99 63,   w.jasiewicz@pb.edu.pl  Poniedziałek, 12:00-15:00, Konsultacje zdalne – GoToMeeting, 
 mgr arch. Jan Kabac  link  146  tel.: 746 99 68,       j.kabac@pb.edu.pl  Środa – konsultacje dyplom inż. (prac. dyplomowa) – od 14:00 do 16:00 
 Środa – konsultacje ogólne – od 16:00 do 18:00
 Piątek – konsultacje ogólne – od 15:00 do 17:00
 mgr arch. Bartosz Śliwecki  link  302  tel.: 746 99 05,   b.sliwecki@pb.edu.pl  Stacjonarne – pokój 302,  Online – MS Teams – Zespół PAWK 2
 Czwartek 12:00 – 15:00
 mgr arch. Marcin Tur  link  150  tel.: 746 99 72,   m.tur@pb.edu.pl  Konsultacje zdalne MS Teams. Zespoły:
 – Fizyka Budowli AUI 5054 – piątek 12:45 – 14:20
 – Fizyka Budowli (akustyka) AWIP 3054 – czwartek 8:35-10.15
 – Proj. Arch.- Architektura Energooszczędna – czwartek 13:35 – 14:20
 dr arch. Adam Turecki  link  150  tel.: 746 99 72,   a.turecki@pb.edu.pl  Środa 9:00 – 11:00,  piątek 9:00 – 10:00 – CKZ
 dr arch. Justyna Zalewska – Grycuk  link  138  tel.: 746 99 64,   j.grycuk@pb.edu.pl  Konsultacje zdalne CKZ: Wtorek 08:15-11:15 
 PRACOWNICY NIEBĘDĄCY NAUCZYCIELAMI   AKADEMICKIMI:        
 inż. Julian Chomiczewski    150  tel.: 746 99 72,   j.chomiczewski@pb.edu.pl  
*CKZ – Centrum Kształcenia Zdalnego 
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję Politykę prywatności i wykorzystania plików cookies w serwisie.