Warsztaty w ramach projektu pn. Xylopolis

05-11-2021
Plakat warsztatów w ramach projektu pn. Xylopolis

Studentko! Studencie! Zaprojektuj z nami miasto przyszłości, miasto zasilane naturą!

Zapraszamy do udziału w arcyciekawych warsztatach, w ramach których w oparciu o metodę design thinking zaprojektujemy miasto przyszłości, miasto zasilane naturą, niskoemisyjne, w pełni realizującego ideę zrównoważonego rozwoju, wpisującą się w Unijną Politykę Klimatyczną – miasto Xylopolis.

Biorąc udział w warsztatach poznacie niezwykle popularną metodę projektowania usług i produktów – metodę design thinking, poszerzycie swoje umiejętności, spędzicie kreatywnie czas i jednocześnie stworzycie projekt miasta przyszłości!

Design thinking to metoda twórczego rozwiązywania problemów, której celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań poprzez wykorzystywanie specyficznych metod pracy, pobudzających kreatywność, jednocześnie mając na uwadze przełożenie proponowanych rozwiązań na schemat biznesowy.

Warsztaty poprowadzi Sara Kapela i Agata Miryn z Design Thinking Institute.

Warsztaty odbędą się 16 i 17 listopada 2021r.
Formuła warsztatów: online.
Wydarzenie jest bezpłatne.

Kto może wziąć udział w warsztatach i jak się zgłosić?
Do udziału w warsztatach zapraszamy studentów z całej Polski.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w wydarzeniu należy wysłać zgłoszenie na adres kontakt@xylopolis.pl z podaniem takich informacji jak:
– imię i nazwisko,
– telefon,
– e-mail kontaktowy,
– uczelnia/ kierunek studiów/ rok studiów
… i krótko odpowiedzieć na pytanie na pytanie „Dlaczego chciał(a)byś wziąć udział w naszych warsztatach”?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 listopada 2021r.. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na fb: link