V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców „Nauka-Talent-Pasja” – 15.04.2021 r.

10-03-2021
Plakat konferencyjny. Napis Konferencja Młodych Naukowców

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu oraz Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Nauka – Talent – Pasja”, która odbędzie się  15 kwietnia 2021 r.

Konferencja skierowana jest do studentów wszystkich kierunków (studia licencjackie i magisterskie) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje zostały zawarte w załącznikach.
Komunikat_- Nauka Talent Pasja
Plakat_- Nauka Talent Pasja