Mozaikowe klimaty – warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży

20-01-2023
plakat wydarzenia Mozaikowe klimaty
DROGI RODZICU, zbliżają się ferie zimowe, a Ty nadal nie masz pomysłu na to, co może robić Twoje dziecko? 😱
MAMY ŚWIETNĄ OPCJĘ I TO NA WYDZIALE ARCHITEKTURY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ 🤩
👉 MOZAIKOWE KLIMATY – warsztaty z tworzenia mozaiki w Galerii Sztuki Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 – 16 lat.
W programie: poznaj kamień z bliska, czyli wykład o pracy w kamieniu, jego rodzajach. Praktyczne warsztaty z tworzenia mozaiki. Zaprojektuj, ułóż i zafuguj i zabierz do domu.

🔸 CZAS TRWANIA: 9:00 – 12:00
🔸 30.01.2023 – 3.02.2023
🔸 WSTĘP PŁATNY: 300 ZŁ
🔸ZAPISY POD NUMEREM TEL: 512 238 253