East Design Days – Wydział Architektury laureatem konkursu Genius Uniwersitatis magazynu Perspektywy.

29-04-2022
Sukces EAST DESIGN DAYS!
Wyróżniono nas I nagrodą w konkursie Genius Universitatis Fundacji Perspektywy w kategorii 'event’ na kreatywną kampanię szkoły wyższej. Pokonaliśmy inne polskie uczelnie!
East Design Days jest wydarzeniem zainicjowanym przez Wydział Architektury PB i współorganizowanym z:
– fundacją Resursa Podlaska
– firmą Infinity Group
– fundacją Unitalent
– firmą Elwira Horosz
– Konsulem Honorowym Finlandii w Białymstoku.
To nasz wspólny sukces! Dziękujemy!
Wczorajsza gala konkursu, podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego w Warszawie była znakomitą promocją EDD i Politechniki Białostockiej.