Informacje o Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej w tekście łatwym do czytania – ETR

Wydział Architektury Politechniki Białostockiej to jeden z wydziałów Politechniki Białostockiej.

Kształci studentów na kierunkach studiów architektura, architektura wnętrz oraz grafika. Po ich ukończeniu można zdobyć tytuł licencjata, inżyniera oraz magistra.

Pracownicy uczelni prowadzą badania naukowe. Uczelnia współpracuje z firmami i innymi szkołami wyższymi.

Przyjmuje studentów z innych krajów, a także wysyła swoich studentów do uczelni w innych państwach.

Budynek mieści się przy ul. Oskara Sosnowskiego 11 w Białymstoku.

Jeśli chcesz się skontaktować z Wydziałem Architektury Politechniki Białostockiej możesz:

• napisać pismo i wysłać je na adres:
    Wydział Architektury Politechniki Białostockiej
    Oskara Sosnowskiego 11
  • możesz wysłać e-mail na adres: wa.sekretariat@pb.edu.pl
  • możesz zadzwonić sam lub przy pomocy innej osoby na numer telefonu: (85) 746 99 10
  • możesz skontaktować się z opiekunem ds. osób z niepełnosprawnościami na Wydziale Architektury:
    dr inż. arch. Małgorzata Bartnicka
    e-mail: m.bartnicka@pb.edu.pl
    ul. Oskara Sosnowskiego 11, pokój 026
  • możesz przyjść do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Białostockiej
    od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00.
    Biuro znajduje się w budynku głównym uczelni, przy ulicy Wiejskiej 45A, w pokoju 39C na piętrze.