ArchiArt 24

22-02-2024
to pierwsza edycja wydarzenia zorganizowanego przez Instytut Architektury Wnętrz należący do Wydziału Sztuk Projektowych ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Pierwszą część stanowiły prezentacje i panele dyskusyjne.
Druga część wydarzenia to przegląd najlepszych prac dyplomowych z 11 uczelni z całego kraju.
Na wystawie możemy zobaczyć, jak szeroki i różnorodny jest zakres tematyczny podejmowanych przez młodych projektantów zajmujących się architekturą wnętrz: od projektantów wnętrz budynków mieszkalnych, przez wnętrza budynków użyteczności publicznej czy tych służących rozrywce i rekreacji, aż po elementy scenografii.
Kierunek architektury wnętrz na Wydział Architektury Politechniki Białostockiej reprezentowała dr hab. inż. arch. Tatiana Misijuk, prof. PB.
Kurator wystawy: mgr Paulina Wojnar
Autorka identyfikacji wizualnej wystawy: dr hab. Beata Wawrzecka, prof. uczelni
Ekspozycja jest częścią wydarzenia ArchiArt 2024, którego organizatorem jest Instytut Architektury Wnętrz należący do Wydziału Sztuk Projektowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn Artystyczno-Naukowy „Powidoki”
Czas trwania wystawy: 14-29.02.2024 r.
Serdecznie zapraszamy!