Konkurs na mural rozstrzygniety!

09-02-2024

W konkursie wzięli udział studenci Wydziału Architektury PB. Mieli za zadanie stworzyć projekt(y) murali reprezentujących języki, których uczymy w Studium Języków Obcych PB – angielski, hiszpański, niemiecki i polski. Projekty miały uwzględniać charakterystyczne dla danego języka/ regionu tropy kulturowe.

W konkursie udział wzięło 34 uczestników z kierunków: Architektura, Architektura wnętrz oraz Grafika.

Komisja wybrała 4 projekty p. Weroniki Konopki. Zwycięskie prace zostały zrealizowane w ramach zajęć z przedmiotu „Ilustracja” prowadzonych przez dr Magdalenę Toczydłowską na VII semestrze grafiki.

Serdecznie gratulujemy!