Odeszła nasza Koleżanka dr inż. Zdzisława Jadwiga Karska

Fotografia Koleżanki dr inż. Zdzisławy Jadwigi Karskiej
30 sierpnia 2022 roku, w wieku 86 lat odeszła nasza Koleżanka
dr inż. Zdzisława Jadwiga Karska,
nazywana przez nas Małgosią.
W Politechnice Białostockiej pracowała od 1971, a od 1977 związana była z Wydziałem Architektury, wspierając wcześniej jego powstanie. Przez ok. 20 lat uczyła i wychowała kilkanaście pokoleń absolwentów naszego Wydziału, architektów sprawnych w geometrii, zarażonych jej entuzjazmem.
Charyzmatyczny nauczyciel, wulkan energii, dusza towarzystwa i wielkie serce…
Dziękujemy Ci za wszystkie wspólne lata. Spoczywaj w pokoju.
Wystawienie w dniu 1 września 2022 r. od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Kaplicy nr III Centrum Pogrzebowego Szmurło w Karakulach przy ul. Kościelnej 3.
Msza Święta Żałobna odbędzie się 3 września 2022 r. o godz. 13:00 w Kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Karakulach.
Pogrzeb, bezpośrednio po mszy świętej, na Cmentarzu Parafialnym w Karakulach.
klepsydra