Dyplomatoria Politechniki Białostockiej 2022

15-02-2022
Dyplomatoria. Zdjęcie przedstawia dyplomantów, zwieńczenie przygody ze studiami

Jest to wyjątkowa chwila dla absolwentów naszej Uczelni i zwieńczenie przygody ze studiami. Tego dnia odbiorą dyplom ukończenia studiów z rąk Jej Magnificencji Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB oraz Dziekana swojego wydziału.

Uroczystość odbędzie się 25 marca 2022 roku (piątek) w Auli Dużej na Wydziale Elektrycznym PB o godz. 17:00 (uczestników prosimy o wcześniejsze przybycie w celu odebrania i przebrania się w togi). Chcemy, aby społeczność akademicka przeżyła wspólnie tę najważniejszą uroczystość i pokazała jak ważni dla Politechniki Białostockiej są jej absolwenci.

Harmonogram imprezy:

15:45-16:45 Wydawanie tóg
17:00-17:20 Powitanie uczestników
17:20-18:20 Oficjalne wręczenie dyplomów
18:20-18:40 Zakończenie
18:40-19:00 Zwrócenie tóg

Bądź częścią tej wyjątkowej chwili.:)

Do 12 marca zgłoś chęć udziału w Dyplomatoriach 2022 i najpóźniej do 18 marca obroń pracę inżynierską lub magisterską.
Zapisy na dyplomatoria.pb.edu.pl

PROSIMY O DOPEŁNIENIE WSZELKICH FORMALNOŚCI W DZIEKANATACH

PS. koniecznie dołącz do wydarzenia na FB i przekaż informację swoim kolegom/koleżankom.;)
Zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej