Nasza dyplomantka otrzymała wyróżnienie w konkursie ARCHITEKTURA BETONOWA 2021

29-10-2021

Mgr inż. architekt Zuzanna Dzięgielewska, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, otrzymała wyróżnienie w XXII Edycji  Konkursu ARCHITEKTURA BETONOWA 2021.

Zuzanna Dzięgielewska, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, otrzymała wyróżnienie w XXII Edycji  Konkursu ARCHITEKTURA BETONOWA 2021 organizowanego przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej i Stowarzyszenie Producentów Cementu. Jej praca magisterska – „Trinity – Memorium Ostatniej Próby Nuklearnej”, jest próbą stworzenia przestrzeni memorialnej mającej upamiętnić, a tym samym przywrócić godność, wszystkim ofiarom prób broni nuklearnej.  Praca powstała pod kierunkiem dr inż. arch. Janusza Grycela.