Informacja Biblioteki WA

26-05-2020
Logotyp biblioteki. Trzy książki jedna na drugiej.

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że od dnia 25.05.2020 r. do odwołania Biblioteka Wydziału Architektury obsługuje czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00.

Zarz. Rektora PB nr 1122 z dn. 21.05.2020 r.

Jednocześnie informujemy, że

• Książki zwrócone zostaną wyłączone z wypożyczeń na okres 4 dni i otrzymają status „w kwarantannie”.
  • Książki jednoegzemplarzowe i czasopisma nie będą wypożyczane lecz, jak dotychczas, skanowane
  • Stosowane jest indywidualne podejście do potrzeb czytelnika – kontakt mailowy lub telefoniczny