Dr hab. arch. Bartosz Czarnecki ekspertem w pracach nad Strategią

10-03-2020

Prezydent Białegostoku prof. Tadeusz Truskolaski 26 lutego 2020 wręczył akty powołania ekspertom w pracach nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Miasta Białegostoku do 2030 roku. Dr hab. arch. Bartosz Czarnecki, prof. PB będzie odpowiadał za obszar tematyczny zagospodarowanie przestrzenne. Jest to już drugie powołanie dr. hab. arch. Bartosza Czarneckiego do tej roli. Poprzednio pełnił on funkcję eksperta wiodącego analogicznego obszaru tematycznego w pracach nad Strategią Rozwoju Miasta Białegostoku 2020 plus.

Link do pełnej informacji na stronie miasta