Zaproszenie na Finał Konkursu TEORIA oraz Stypendium PRAKTYKA

03-03-2020

W nawiązaniu do zaproszenia na uroczysty finał Konkursu TEORIA i Stypendium PRAKTYKA, planowany na 26 marca 2020 r. w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury przy Pasażu Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4 w Warszawie, przesyłam oświadczenie organizatora – Fundacji im. Stefana Kuryłowicza o odwołaniu wydarzenia.

Jednocześnie informuję, że oba programy odbywać się będą bez zmian, a wyniki konkursów zostaną ogłoszone 26 marca 2020 r. na stronie oraz na profilu Fundacji im. Stefana Kuryłowicza na Facebooku.

Pełny tekst oświadczenia

Zbliża się finał Konkursu TEORIA oraz Stypendium PRAKTYKA 2019  organizowanego przez Fundację im. Stefana Kuryłowicza. Programy skierowane są do nowatorsko myślących studentów i absolwentów architektury, którzy poszukują nowych sposobów kształtowania ładu architektoniczno-urbanistycznego.

Zapraszamy także serdecznie na uroczysty finał, podczas którego zostaną zaprezentowane prace finalistów. Będzie to też niepowtarzalna okazja by poznać najnowsze trendy architektury, a przede wszystkim spotkać w jednym miejscu światowej renomy architektów. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 26 marca 2020 r. o godzinie 17.00 w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury. Wstęp na finał jest bezpłatny.

Nowa fala wizjonerów architektury w Polsce – informacja prasowa (.doc)