Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Podlaskiego

27-01-2020

23 stycznia 2020 roku Na Wydziale gościł Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Pan Stanisław Derehajło. W spotkaniu oprócz władz Wydziału uczestniczył również prof. Jarosław Perszko, prorektor Politechniki Białostockiej; prof. dr hab. arch. Halina Łapińska; prof. Jarosław Szewczyk; dr Magdalena Sulima; dr Andrzej Tokajuk; dr Adam Musiuk, członek Rady Rozwoju Wydziału Architektury PB, Adam Walicki – wiceprzewodniczący Rady Rozwoju Wydziału Architektury PB.

Celem spotkania było omówienie potencjalnych obszarów współpracy Wydziału z Samorządem Województwa Podlaskiego. Zaprezentowaliśmy Panu Marszałkowi działania, które podejmował Wydział w ciągu ostatnich kilku lat. Uzgodniono, ze niezbędna jest intensyfikacja kontaktów i ściślejsza współpraca. Powołany zostanie wspólny zespół roboczy.