Dni Wydziału Architektury

21-05-2019

Samorząd Studentów Wydziału Architektury zaprasza- studentów, licealistów, gości i wszystkich zainteresowanych na DNI WYDZIAŁU ARCHITEKTURY!!

Zaczynamy już o 10:00 w najbliższa środę 22.05, natomiast wielki finał w czwartek 23.05!

Podczas DWA połączymy naukę i sztukę z rozrywką.
Czekają na Was:
-wykłady branżowe i spotkania ze specjalnymi gośćmi
-wystawy prac artystów z naszego wydziału i nie tylko
-warsztaty
-konkursy z nagrodami i mecz siatkówki
-piknik i wspólne grillowanie
-pokaz taneczny i deskorolkowy
-świetna zabawa w doborowym towarzystwie

Mamy nadzieje, że będzie Was jak najwięcej i że jak co roku będziemy się świetnie bawić!

HARMONOGRAM DNI WYDZIAŁU ARCHITEKTURY 2019:

22 MAJA

10:00 – 15:00 – Warsztaty z programu ARCHICAD prowadzone przez firmę STAN DESIGN – HALA
18:00 – Wernisaż Karoliny Krawczyk w Galerii Studenckiej „Barwa i Forma – malarstwo – HALA

23 MAJA

9:00 -10:45 – Warsztaty architektoniczne dla dzieci – Koło mała Architektura- HALA
9:30 -11:00- Oprowadzanie licealistów/Marshmallow Challenge
9:45 – Wykład firmy AQUAPOL „System Aquapol Skuteczne Osuszanie Murów”- SALA 055
11:00 – CZĘŚĆ OFICJALNA – HALA – otwarcie wystawy Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera w Supraślu
11:10 – Spotkanie z gościem specjalnym – Aleksander Bielski- AB Architects
12:10 – Rozstrzygnięcie „Konkursu na LOGO WRSS” oraz wręczenie nagród.
12:15 – Wykład firmy GROHE – „Nowe technologie w kuchni i w łazience”
13:00 – Wykład firmy Barrisol „Kształtowanie przestrzeni architektonicznych w aspekcie akustycznym i dekoracyjnym z innowacyjnymi produktami BARISSOL”
14:15 – Wykład z serii WE DESIGN LOCALY – Bartosz Kulesza – „Teatr do kwadratu”
15:00 – Prezentacji firmy BLUM