Dzień Młodego Architekta – 3 kwietnia 2019 – ZAPRASZAMY!

19-03-2019

Zapraszamy już 3 kwietnia 2019 r. (środa), na Dzień Młodego Architekta, który odbędzie się na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej (ul. Oskara Sosnowskiego 11, Wydział Architektury, hala wydziału). DMA jest organizowane przez miesięcznik „Builder” oraz Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. Udział w Dniu Młodego Architekta jest w ramach zajęć akademickich. Usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach będzie możliwe jedynie na podstawie certyfikatu, potwierdzającego udział w DMA. Wszyscy uczestnicy DMA otrzymają specjalne imienne certyfikaty. Certyfikaty zostaną wydane osobą, które w dniu 3 kwietnia dokonają potwierdzenia rejestracji w systemie Builder. UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY.

Podczas DMA odbędą się warsztaty BIM, w trakcie których uczestnicy poznają zagadnienia modelowania i koordynacji międzybranżowej BIM w programie ARCHICAD. Będą miały również miejsce wykłady prowadzone przez wybitnych architektów i inżynierów, dodatkowo będą odbywały się KONSULTACJE BRANŻOWE: Jak zawsze będziecie mogli porozmawiać z architektami, inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracujecie. Pamiętajcie, aby przynieść ze sobą torby, abyście mogli w nie spakować materiały pomocnicze i fachową literaturę.

REJESTRACJA_DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA pod linkiem:

JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA DMA!

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/582683018825526/