Wydział Architektury PB

Dr Jan Godlewski laureatem Technotalentów!

12-12-2018

Pracownik Wydziału Architektury, dr Jan Godlewski zdobył nagrodę główną w kategorii Wyzwanie Społeczne tegorocznej edycji konkursu Technotalent. Projekt mebla, wspomagającego mobilność osób starszych, „Wstawacz” został bardzo wysoko oceniony przez jury. Projekt ten zdobył też wyróżnienie w kategorii „Technotalent Politechniki Białostockiej”. Autora nagrodzono również jedną ze statuetek Technotalent Pięciolecia! . Gratulujemy!

Na skróty