Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Andrzeja Dudzińskiego

14-09-2018

Dziekan i Rada Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej zawiadamiają, że dnia 10 października 2018 roku o godz. 13.00 w sali nr 053 Wydziału Architektury PB

w Białymstoku, przy ul. O. Sosnowskiego 11, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana:

mgr. inż. arch. Andrzeja Dudzińskiego

na temat:

Architektura szkół publicznych stopnia podstawowego zrealizowanych w latach 2002‑2013 w środowisku intensywnej zabudowy miejskiej Nowego Jorku”

Promotor rozprawy doktorskiej:

dr hab. inż. arch. Zdzisław Pelczarski, prof. PB

Politechnika Białostocka

Recenzenci:

prof. dr inż. arch. Marek Budzyński

dr hab. inż. arch. Przemysław Nowakowski

Politechnika Wrocławska

Zainteresowani mogą zapoznać się z treścią rozprawy doktorskiej w Bibliotece Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, ul. O. Sosnowskiego 11. Streszczenie oraz recenzje rozprawy zostały zamieszczone na stronie internetowej Wydziału: www.wa.pb.edu.pl

Białystok, 13.09.2018 r.