Wydział Architektury PB

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej.

23-07-2020
zmieniaj wszystko. Zostań inżynierem

Tegoroczna oferta Wydziału Architektury obejmuje kształcenie na studiach stacjonarnych I stopnia (inżynierskie), na następujących kierunkach:

Mamy jedyną na polskich wydziałach architektury Pracownię Hybrydowego Środowiska Projektowania Architektonicznego AuReLa (Augmented Reality Laboratory), Laboratorium Multimediów i Laboratorium Architektury Energooszczędnej i Energii odnawialnych.

Zobacz filmową prezentację Wydziału Architektury

Terminy rekrutacji na rok akademicki 2020/2021

Rejestracja i zapisy w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów potrwają do 27 lipca 2020 r.

Ostateczną listę kandydatów przyjętych na studia poznamy 2 września 2020 r.

Rejestracja chętnych do podjęcia studiów w trybie niestacjonarnym rozpocznie się 3 września 2020 r.

Więcej Informacji:

Harmonogram rekrutacji

Rekrutacja krok po kroku

System Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK)

Informator dla maturzystów

Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji