Wydział Architektury PB

Recenzje rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Michała Chodorowskiego

14-09-2018

Publikujemy recenzje rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Michała Chodorowskiego pt. „Rola nowych idei urbanistycznych w kształtowaniu śródmieścia Białegostoku w powojennej odbudowie i przebudowie miasta 1944-1974„. Promotorem w przewodzie prowadzonym na Wydziale Architektury PB jest dr hab. inż. arch. Bartosz Czarnecki, prof. PB. Funkcję promotora pomocniczego pełni dr inż. arch. Katarzyna Asanowicz.

recenzja rozprawy – dr hab. inż. arch. Bartosz Walczak, prof. PŁ

recenzja rozprawy – dr hab. inż. arch. Adam Nadolny