Wydział Architektury PB

Recenzje rozprawy doktorskiej oraz streszczenie mgr. inż. arch. Andrzeja Dudzińskiego

03-09-2018

Publikujemy recenzje rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Andrzeja Dudzińskiego „Architektura szkół publicznych stopnia podstawowego zrealizowanych w latach 2002-2013 w środowisku intensywnej zabudowy miejskiej Nowego Jorku”. Promotorem w przewodzie prowadzonym na Wydziale Architektury PB jest dr hab. inż. arch. Zdzisław Pelczarski, prof. PB.

Recenzja – dr hab. inż. arch. Przemysław Nowakowski

Recenzja – prof. dr inż. arch. Marek Budzyński