wt. 25 kwietnia 2017

SWISS-POL - wykłady i przegląd portfolio dla młodych architektów

WYKŁADY DLA WSZYSTKICH + PRZEGLĄD PORTFOLIO DLA STUDENTÓW I MŁODYCH ARCHITEKTÓW.

Zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji SWISS-POLu, polsko-szwajcarskiej wymiany myśli architektonicznej. Gośćmi tegorocznego wydarzenia będą architekci z odnoszących duże sukcesy biur najmłodszej generacjI, Schmidlin Architekten oraz Stich&Oswald. Trzeci wykład wygłoszą Małgorzata Kuciewicz i Simone De Iacobis z grupy projektowej CENTRALA. Przegląd portfolio to nie tylko okazja do rozmowy o wlasnych projektach, ale tez dyskusji, jakie cechy ma dobre portfolio i czym polski student może zapunktować szukając miejsca na praktyki za granicami kraju.
Wykłady i przegląd prowadzone będą w języku angielskim.

PROGRAM - Sobota, 5 listopada 2016

Wprowadzenie:
Bogna Świątkowska (Fundacja Bęc Zmiana), Kasia Jackowska
Wykłady:
Chasper Schmidlin, Schmidlin Architekten
www.voellmyschmidlin.com
Hannes Oswald, Stich & Oswald www.stichundoswald.ch
Małgorzata Kuciewicz i Simone De Iacobis, grupa projektowa CENTRALA, www.centrala.net.pl

przerwa

przegląd portfolio w grupach i indywidualnie, dyskusje

Zgłoszenia do udziału w przeglądzie portfolio prosimy kierować mailem na adres iga@beczmiana.pl, w tytule wpisując "SWISS-POL: przegląd portfolio". Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1777585852497221/