śr. 21 lutego 2018

FINAŁ KONKURSU \"ABSOLWENT W TRANSFEROWNI\" - 24 STYCZNIA 2018, od godz. 15.00. ZAPRASZAMY!

24 stycznia, studenci Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej zaprezentują efekty kilkutygodniowej pracy i zawalczą o 10 tys. zł podczas finału III edycji „Absolwenta w Transferowni” - Komunikacja marki w architekturze. Organizatorami projektu jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz firma CEDC International.

Przez ostatnie dwa miesiące 12 studentów kierunku architektura Politechniki Białostockiej, podzielonych na 3 drużyny, zmagało się z zagadnieniem przygotowanym przez ekspertów CEDC International, właściciela Polmosu Białystok i lidera rynku alkoholowego w Polsce. Wyzwanie dotyczyło stworzenia projektu koncepcyjnego strefy wejścia i holu Polmosu Białystok. W projekcie kluczową kwestie odgrywała komunikacja marki w architekturze.
Podczas finału Absolwenta w Transferowni 24 stycznia zaprezentowane zostaną projekty koncepcyjne a komisja składająca się z przedstawicieli CEDC International, Politechniki Białostockiej oraz Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego wyłoni zwycięzców. O wygranej zdecydują przede wszystkim innowacyjność, przewaga konkurencyjna, umiejętności prezentacyjne, a także komercyjny potencjał przygotowanego rozwiązania.
Każdy z członków zwycięskiego zespołu otrzyma nagrodę pieniężną w kwocie 10 000 zł.

Program finału „Absolwent w Transferowni III”

15:00 Anna Daszuta-Zalewska – Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego
15:10 dr hab. Tadeusz Truskolaski – Prezydent Miasta Białegostoku
15:20 Krzysztof Kouyoumdjian - Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych CEDC International sp. z o.o.
15:30 Prezentacje finałowe uczestników programu Absolwent w Transferowni (30 min na zespół + czas na pytania)
17:30 Zamknięte obrady komisji (Transferownia)
17:50 Ogłoszenie wyników i wręczanie nagród

Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Inkubator Technologiczny, sala konferencyjna 0.17
Data: 24 stycznia 2018 r., godz. 15.00.