sob. 25 marca 2017

[Dwuaktówki] - tytuł wystawy malarstwa dr. Marka Świdrydowicza

[Dwuaktówki] - to tytuł wystawy malarstwa dr. Marka Świdrydowicza, którą od 6 grudnia będzie można oglądać w holu Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej.
Dr Marek Świrydowicz jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych . Studiował na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, którą ukończył w roku 2002 - zrealizował scenografię do "Makbeta" w Teatrze im. St. Jaracza. Marek Świrydowicz od 2003 lat pracuje na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej, w 2013 roku uzyskał tytuł doktora sztuki w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki piękne, tytuł rozprawy doktorskiej: "W kierunku imaginacji. Kim jesteśmy? Skąd przychodzimy? Dokąd zmierzamy? Dzieło sztuki jako indywidualna projekcja artystycznych doświadczeń".

Wystawę można oglądać od 6 grudnia 2016 w godzinach pracy Biblioteki PB, w holu Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16