czw. 22 marca 2018
 
Szukaj
?
You need to upgrade your Flash Player
wydział architektury
 
 
 
Dzień Designu
 
 
 

DZIEŃ DESIGNU - 5 CZERWCA 2017 - WYDZIAŁ ARCHITEKTURY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

5 czerwca 2017 r. zapraszamy na Dzień Designu na Wydziale Architektury PB. Wraz z pierwszą edycją, chcemy stworzyć cykliczne wydarzenie, którego celem będzie promowanie dobrego designu: architektury i wzornictwa. Chcemy prezentować i promować zarówno młodych, jak i doświadczonych projektantów, upowszechniać wiedzę o tym, jak dobre projektowanie wpływa na wartość produktu (przedmiotu użytkowego, domu i przestrzeni) oraz jakość życia nas wszystkich.

W poniedziałek,  5 czerwca 2017- roku proponujemy dwa wyjątkowe wydarzenia:

- wykład arch. Roberta Koniecznego, założyciela firmy KWK Promes z Katowic. To wyjątkowa okazja, aby na żywo spotkać się z tym wyjątkowym projektantem – obecnie najbardziej uznanym na świecie architektem z Polski. Zaprojektowane przez niego Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie zdobyło tytuł Budynku Roku na World Architecture Festival 2016, a jego własny dom tzw. Arka – prestiżowy tytuł najlepszego domu 2016 magazynu Wallpaper.

Początek wykładu - godz. 18.30.

- Wystawę Wzornictwa prezentującą projekty przedmiotów użytkowych studentów kierunku Architektura Wnętrz. Będziemy tu mogli zobaczyć zarówno rysunki, makiety, wizualizacje, jak i prototypy unikatowych mebli, lamp i innych obiektów, które mogą współtworzyć piękną przestrzeń, a także stanowią dzieła sztuki same w sobie. Chcemy pokazać, że na Wydziale Architektury PB możesz uczyć się dobrego designu!

Otwarcie wystawy o godz. 16.00

Oba wydarzenia odbędą się w Hali Wydziału Architektury PB, ul. Sosnowskiego 11.

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy na spotkanie się z dobrymi wzorami i z projektantami - tymi początkującymi i tymi nieco starszymi na Wydziale Architektury PB.